مدیر سیامک صالح فرج زاده علیرضا مختاری alireza mokhtari

مدیر: سیامک صالح فرج زاده علیرضا مختاری alireza mokhtari siyamak saleh faraj zadeh

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی زاکولا، خرید مستقیم کالا از خارج کشور

با استفاده از این سامانه «زاکولا» می توانید کالا و خدمات سایت های خارجی که میل به به خرید آنها را دارید سفارش داده و کالاها را در آدرس خودتان در هر جای کشور عزی

زاکولا، خرید مستقیم کالا از خارج کشور

زاکولا، خرید مستقیم کالا از خارج کشور

عبارات مهم : ایران

با استفاده از این سامانه «زاکولا» می توانید کالا و خدمات سایت های خارجی که میل به به خرید آنها را دارید سفارش داده و کالاها را در آدرس خودتان در هر جای کشور عزیزمان ایران تحویل بگیرید. زاکولا کلیه ی خدمات خرید، حمل و ترخیص آن از گمرک را انجام می دهد و کالا را به دست شما می رساند. شما کالا را در آدرس خود تحویل می گیرید و نیازی به انجام مراحل خرید و حمل و ترخیص آن ندارید و انجام این موارد را به ما می سپارید.

فقط کافیست لینک (URL) کالای مورد نظر خود را از سایتی که کالا را در آن مشاهده کرده اید Copy کرده، در سایت زاکولا قسمت دریافت پیش فاکتور Paste کنید! کارشناسان ما بعد از بررسی کالای شما پیش فاکتور (رایگان است!) صادر میکنند و شما در صورت میل به نسبت به پرداخت آن اقدام میکنید و بعد از 20 روز کاری کالای خود را در کشور عزیزمان ایران تحویل می گیرید.

زاکولا، خرید مستقیم کالا از خارج کشور

لذت خرید از آمازون را با زاکولا تجربه کنید!
شایان ذکر است جهت راحتی مشتریان عزیز و لذت خرید آنی از خارج ربات خرید از سایت آمازون آماده کرده ایم که جهت استفاده از این ربات کافی است اسم کالا مورد نظر خودتان در سرچ بار سایت تایپ کنید (بطور مثال nike shoes) و اینتر بزنید و دقیقا شبیه سایت دیجی کالا می توانید خرید کنید. یا لینک (URL) کالای که در سایت آمازون چشمتان آن را گرفت ، در سرچ بار بزارید و به صورت آنی از قیمت ریالی خرید کالا و حمل کالا مطلع شوید و در صورتی که قیمت نهایی مقرون به صرفه بود به سبد خرید اضافه کنید و با کارت بانکی خود آنلاین پرداخت کنید.

خرید مستقیم و ارزان از آمازون و ebay
ما درصدد آن هستیم سایر سایت های خارجی خرید آنلاین معتبر و پربازدید دنیا مانند : خرید از ebay و souq و etsy و … به صورت اتوماتیک امکان خرید فراهم کنیم. تا در وقت شما صرفه جویی شود و به صورت آنی از خارج خرید کنید.

همچنین جهت کسب اطلاعات زیاد در مورد چگونگی خرید از سایت های خارجی در کشور عزیزمان ایران می توانید به قسمت وبلاگ سایت https://zakoola.com/ مراجعه کنید و از مقالات درج شده است در سایت استفاده کنید.

از جمله دغدغه هایی که همه ی مردم جهت خرید در بستر وب دارند، داشتن مجوز های مورد نیاز جهت ارائه خدمات است و در این مسیر قبل از شروع فعالیت، تمامی مجوزهای مورد نیاز مشمول بر نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، نماد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماد انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی به وسیله گروه زاکولا کسب گردیده هست. همچنین مشتریان گرامی در ساعت اداری و بدون هماهنگی قبلی می توانند جهت خرید کالا خود از سایت های خارجی به دفتر ما مراجعه کنند.

با استفاده از این سامانه «زاکولا» می توانید کالا و خدمات سایت های خارجی که میل به به خرید آنها را دارید سفارش داده و کالاها را در آدرس خودتان در هر جای کشور عزی

نکته بسیار مهم نرم افزار گوشی تلفن همراه سایت زاکولا است که می توانید از طریق خود سایت یا کافه بازار دانلود کنید. فعلا نسخه اندروید آن ساخته شده است و به زودی نسخه ios آن رونمایی میکنیم.

https://cafebazaar.ir/app/com.zakoola/?l=fa

از اینکه از خدمات سایت زاکولا استفاده می کنید، بسیار خوشحالیم و قطعا اعتماد شما را به عالی ترین نحو ارج می نهیم.

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | آمازون | استفاده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

زاکولا، خرید مستقیم کالا از خارج کشور

زاکولا، خرید مستقیم کالا از خارج کشور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz