مدیر سیامک صالح فرج زاده علیرضا مختاری alireza mokhtari

مدیر: سیامک صالح فرج زاده علیرضا مختاری alireza mokhtari siyamak saleh faraj zadeh

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اینترنت تضمین فروش کنسرت‌هاست / فریدون آسرایی

فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ راجع به اوضاع فعلی موسیقی گفت: اوضاع فعلی موسیقی به سلیقه مردم برمی گردد و نمی توان با آنان جنگید چون مردم دوست دارند کارهای ن

اینترنت تضمین فروش کنسرت‌هاست / فریدون آسرایی

فریدون آسرایی: اینترنت تضمین فروش کنسرت هاست

عبارات مهم : آلبوم

فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ راجع به اوضاع فعلی موسیقی گفت: اوضاع فعلی موسیقی به سلیقه مردم برمی گردد و نمی توان با آنان جنگید چون مردم دوست دارند کارهای نو بشنوند.

وی در همین زمینه افزود: اکنون اگر آهنگی از یک خواننده در فضای مجازی منتشر و با استقبال مخاطب روبه رو و شنیده شود، اوضاع کنسرت آن خواننده نیز خوب خواهد بود. اینترنت در اوضاع فعلی موسیقی، تضمین کننده کنسرت ها شده، یعنی کافی است یک موزیک در اینترنت منتشر شود آن وقت خواننده در کنسرت با موفقیت روبه رو خواهد شد.

این خواننده موسیقی پاپ، راجع به جایگاه آثار و خوانندگان
پیش کسوت اظهار کرد: کار خوانندگان قدیمی با در نظرگرفتن این که مخاطبان دوست دارند کارهای تازه بشنوند بسیار سخت شده است است بنابراین حتما باید آثاری بخوانند که از هر نظر خوب، نیرومند و متفاوت باشد تا مورد توجه قرار گیرد.

آسرایی با اشاره به این که اوضاع موجود موسیقی اصلاح نمی شود، افزود: هر لحظه اکثریت در گزینش موسیقی درست فکر نمی کنند ولی سلیقه در موسیقی باعث می شود یک اثر حتی بد از یک خواننده شنیده و فراگیر شود ولی پس از مدتی فراموش می شود.

وی راجع به آخرین فعالیت های خود بیان کرد: قرار بر این است شهریور ماه کنسرتی در برج میلاد داشته باشم که هنوز قطعی نشده هست؛ با این حال به شخصه دوست دارم ابتدا آلبومم منتشر شود و سپس در پاییز کنسرت برگزار کنم.

خواننده وقتشه با تاکید بر انتشار آلبوم جدیدش به میزان توضیح داد: آلبوم جدیدم ۱۱قطعه دارد که بعد از ماه صفر منتشر خواهد شد و اسم آن هنوز مشخص نیست. افراد زیادی در این آلبوم در بخش های متفاوت حضور دارند ولی سرپرستی آلبوم با بهروز صفاریان است.

اینترنت تضمین فروش کنسرت‌هاست / فریدون آسرایی

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: آلبوم | کنسرت | موسیقی | خواننده | اینترنت | خواننده | فریدون آسرایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz